KONST / Litografier / Färglitografi 13371078
nr 1337 1078
Lillan Michelin
(f. 1947), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 65/180, kvinna. Motivet: 77x60 cm
Lillan Michelin, svensk målare och grafiker född 1947.
Utrop:
700 kr
Såld:
300 kr
måndag 13 juli 2020
kl 19:05:41
12/7 16:56:05